İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin büyük başarısı
12 Aralık 2014 Cuma
şişli marriottEkim ayında İstanbul Marriott Hotel Şişli’de düzenlenen Marriott International İcra Kurulu Başkanı Arne Sorenson ve Avrupa Bölgesi Başkan ve Operasyonlar Direktörü Amy McPherson’ın da katılımı ile yapılan Black Box Yemek Yarışması’nın finalleri Frankfurt’ta gerçekleşti. Black Box yarışmasına Avrupa Marriott otellerinden 70 farklı otelden 420 kişilik ekip katıldı.
Marriott International Yiyecek İçecek İcra Kurulu Başkanı Brad Nelson ve Avrupa Bölgesi Executive Şef Sean Kelly gibi isimlerin de bulunduğu jüri 1 Aralık tarihinde Frankfurt’ta yapılan finalde 1. oteli seçti.
Ekim ayında yapılan yarı finalde ı. olan ve bu sebeple Frankfurt’ta yapılan finallere girmeye hak kazanan Marriott Şişli Mutfak ve Servis Ekibi, aralarında Ritz Carlton Viyana, Münih Marriott, Paris Marriott gibi otellerinde bulunduğu finalde “En İyi Ana Yemek ve En İyi Tatlı” dallarında Avrupa birincisi oldu. İstanbul Marriott Hotel Şişli Mutfak ekibi bu müthiş başarısının ardından Amerika’da Bill Marriott’a yemek pişirme onuruna da layık görüldü.

 

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.