16 Temmuz 2019
  • İstanbul23°C
  • Ankara19°C

BU OTEL, KONSEPTİ İLE ANTALYA TURİZMİNE FARKLILIK KAZANDIRACAK

Türk turizmini başkenti Antalya ve alternatif turizmin önemli duraklarından Olympos, 8 mart 2019’da kapılarını açacak olan The Vegan Lodge Olympos ile yeni bir soluk kazanacak.

Bu otel, konsepti ile Antalya turizmine farklılık kazandıracak

21 Eylül 2018 Cuma 09:45

Vegan yaşam şeklinin Dünya’da hızla ivme kazanması ile birlikte bu yaşam şekline hitap eden ürün ve hizmetlere de her gün bir yenisi ekleniyor. Vegan bireylerin tatil ihtiyaçlarını kendi yaşam felsefesi çerçevesinde karşılayabilecekleri bir tesis olan The Vegan Lodge, 30 dönüm arazi üzerinde 34 oda, 2 adet havuz, yoga salonları, bar ve restorandan oluşan bir kompleks olarak hizmet verecek.

veganolympos4.png“Başka bir tatil mümkün”
Ana sloganı “Başka bir tatil mümkün” olan işletme, bütüncül sürdürülebilir bir turizm anlayışının uygulaması açısından da öncülük edecek. Tesis yarım pansiyon konsepti ile çalışacak olup, sunulacak yiyecek ve içecek hizmetlerinin yanı sıra tüm kozmetik, temizlik, ve tekstil ürünleri de dahil olmak üzere kullanılacak malzemeler hiç bir şekilde hayvansal ürün içermeyecek. Bununla beraber kendi bostanında doğal yöntemlerle elde edilen sebzelerin kullanılması, enerji kaynağı olarak yenilenebilir güneş enerjisinin elektrik ve su konusunda devreye alınması diğer sürdürülebilir anlayışın uygulamaları olacak.

Kaliteli ürün ve hizmet sunacak
Kendisi de aynı zamanda bir vegan olan işletme ortaklarından Emre Dilek, The Vegan Lodge Olympos ile Türkiye’nin turizm çeşitliliğini arttırma misyonunu da yerine getirmiş olaklarını söyledi. Dilek, “Özellikle, hali hazırda ülkemize yoğun olarak ilgi gösteren ülkelerden gelen vegan turistlere de, o yaşam tarzının gerektirdiği kaliteli bir ürün ve hizmet sunacak olmanın heyecanını taşımaktayız” diye konuştu.

Tesis mevcut altyapının vegan anlayışa göre düzenlenmesinin ardından 8 Mart 2019 tarihinde yurt içi ve yurt dışından gelecek olan misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    SON DAKİKA