1.5 milyar dolarlık gitar şeklindeki otel kapılarını açtı

1.5 milyar dolarlık gitar şeklindeki otel kapılarını açtı

Otel yatırımcıları müşterilerinin dikkatini çekmek için dünyanın farklı yerlerinde birbirinden farklı otel yatırımları yapmaya devam ediyor. Bu yatırımlardan biri de geçtiğimiz hafta içinde Florida’da kapılarını açtı.

ABD’nin ünlü otel zinciri Hard Rock Hotel & Casino’nun Florida’da hayata geçirdiği Seminole Hard Rock Hotel Hollywood, gitar şeklindeki yapısı ile dikkat çekiyor. Otel özellikle konserleri ile ön plana çıkacak. Her yıl yaklaşık 100 konsere ev sahipliği yapacak olan otel bu konserleri 7 bin kişilik konser salonunda gerçekleştirecek. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!