1 milyondan fazla öğrenci turizm sektörüyle buluşacak

1 milyondan fazla öğrenci turizm sektörüyle buluşacak

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) turizm ekonomisini akademik dünya ile bir araya getirecek bir iş birliğine imza attı.

Turizm sektörüne yetişmiş iş gücü sağlamayı ve nitelikli araştırmalar yürütmeyi hedefleyen iş birliğiyle, 1 milyondan fazla öğrencinin turizm sektörüyle buluşturulması hedefleniyor.

TTYD Başkanı Oya Narin ve Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şirin Karadeniz ev sahipliğinde, 16 Kasım Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek sohbet eşliğinde kahvaltı ve imza töreni düzenlenecek. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!