15 TEMMUZ’U DÜNYAYA ANLATMAK İÇİN GÖNÜLLÜ OLDULAR

15 TEMMUZ’U DÜNYAYA ANLATMAK İÇİN GÖNÜLLÜ OLDULAR

İş dünyasından bir grup gönüllü, 15 Temmuz darbe girişiminde Türk halkının demokrasiye sahip çıkmasını dünyaya anlatmak için hareket geçti.

Gönüllüler, 15 Temmuz darbe girişimi ve Türk halkının demokrasiye sahip çıkışını tüm dünyaya doğru bir şekilde anlatmak istedi. Harekete geçen grup, kendi bütçeleri ile Çağatay Karaçizmeli’nin yönetmenliğini yaptığı 5 kısa filmi hayata geçirdi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturulan ve “Respect Democracy | Respect People” ismini verdikleri kısa filmler sosyal medya üzerinden de yayımladı.

Turizm sektörü olarak bu videoların yayılması ve desteklenmesi için biz de Tourism Today olarak #respectdemocracy #respectpeople diyoruz…

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!