170 bin turist gelecek

170 bin turist gelecek

Dünyanın en önemli tarihi mirasları arasında yer alan Efes Antik Kenti’nde tam anlamıyla ziyaretçi izdihamı yaşanıyor.

Kuşadası Limanı’na dün yanaşan 7 gemi ile gelen 18 bin turistten sonra gemi ve turist hareketliliğin bayrama kadar devam edeceği ve arife gününe kadar 40 gemi ile birlikte 170 bin turistin daha geleceği açıklandı. Gemiyle Kuşadası Limanı'na gelen turistler, daha sonra otobüslerle başta Efes Antik Kenti olmak üzere tarihi ve kültürel ören yerlerine taşınıyor. Özellikle Kuşadası Limanı’na gelen turistlerin büyük çoğunluğunun Efes Antik Kenti’ni ziyaret etmek istemesi nedeniyle hem renkli görüntüler oluşuyor, hem de izdiham yaşanıyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!