as

2019 Turkey's Best Outbound Golf Tour Operator Ödülü Noyan Golf Travel'in oldu.

2019 Turkey's Best Outbound Golf Tour Operator Ödülü Noyan Golf Travel'in oldu.

05 Kasım 2019 Salı

World Travel Awards tarafından düzenlenen ve golf turizmindeki mükemmeliği ve hizmet kalitesini ödüllendirmeyi amaçlayan sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan World Golf Awards bu sene yine dünyanın en iyilerini seçti.

Dünyanın en iyi golf sahalarının, golf otellerinin, inbound ve outbound en iyi golf tur operatörlerinin seçildiği World Golf Award Ödül Töreni 29 Ekim 2019 tarihinde Abu Dhabi, The St. Regis Saadiyat Island Resort otelde gerçekleştirilen muhteşem bir Gala gecesi ile taçlandı. Gecede Noyan Golf Travel, 2019 Türkiye’nin En İyi Outbound Golf Tur Operatörü (Turkey’s Best Outbound Golf Tour Operator 2019) ödülüne layık görüldü.

 

Galaya katılan Noyan Golf Travel CEO’su Rüveyda Yoldan, tüm adayları ve kazananları tebrik ederken bu ödülü büyük bir gururla kabul ettiğini söyledi. Yoldan, bu ödülü kazanmalarındaki en büyük etkenin, istikrarlı ve kararlı olarak devam ettirdikleri ve ödün vermedikleri hizmet kalitesindeki standartlarına duyduğu inancı da dile getirdi.Yorumunuz:


Reklam alan 19 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 20 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 21 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN