Otel

Tümü

“2021, Mandarin Oriental Bodrum için muhteşem bir sezon oldu”

“2021, Mandarin Oriental Bodrum için muhteşem bir sezon oldu”

Bodrum’un en büyüleyici koylarından Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, uluslar arası alanda aldığı çok sayıda ödülle birlikte her zamanki mükemmel hizmet kalitesi ve lüksün karşılığı olan misafir deneyimiyle 2021 sezonuna veda ediyor.

Gönül rahatlığıyla tatil yapılabilmesi için hem misafir hem de çalışma alanlarında son derece sıkı sağlık ve güvenlik önlemlerini uygulayarak 1 Nisan 2021’de kapılarını açan Mandarin Oriental, Bodrum; bütünsel bir rahatlama vadeden Inner and Outer Strength konaklama paketi, her bir misafire özel kişisel deneyim elçisi ekibinin kusursuz servisi, benzersiz villa ve süitleri, seçkin menü ve özel ambiyanslı yeni restoran ve barları, özel plajları ve genişleyen seçkin mağazaları ile ile 2021 sezonunda konuklarına unutulmaz anlar yaşattı.

Çin mutfağına çağdaş bir yorum getiren Hakkasan, dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier Di Carne by Dario Cecchini ve çağdaş şehirlilerin vazgeçilmez adresini Cennet Koyu’na taşıyan Lucca by the Sea Mandarin Oriental, Bodrum ailesinin en yeni restoranları olarak hizmet verdi. Nikkei mutfağından eşsiz lezzetler sunan Kurochan by IOKI ve IOKI on the Beach’in yanı sıra, Resort’un vazgeçilmez markaları olan Mandarin Bar, Blue Beach Club & Bar, Pool Bar & Restaurant, Vakko Patisserie ve Sofra Restaurant ile misafirler sezon boyunca her zaman ki efsane hizmetin  tadını çıkardı.

2021 yılında, bünyesinde barındırdığı seçkin markalara da yenilerini ekleyen Mandarin Oriental, Bodrum,; Ace Nayman, Adamo, Bee Goddess, Beymen, Chanel, Eres, Gilan, Jacadi, K by Arzu Kaprol, Kutnia, Lando, La Perla, Moeva, Missoni, Nedo, Orlebar Brown, Raisa & Vanessa, RCR Modus Vivendi, Serena Uziyel, Sevan Bıçakçı, Sirmaison, Urartu Halı, Vakko, Vilebrequin ve Zemzem Atelier’nin oluşturduğu mağaza seçkisiyle Bodrum’un en lüks alışveriş olanaklarına ev sahipliği yaptı.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz, sezona dair düşüncelerini, “Heyecan verici yeniliklerle karşıladığımız 2021 yazı, Mandarin Oriental, Bodrum için takım ruhunun ve özenli hizmet yaklaşımının önemini bir kez daha ispatlayan muhteşem bir sezon oldu. Bitmeyen bir tutku ve özveri ile çalışarak, misafir memnuniyetini olabilecek en üst seviyeye taşıyan değerli ekip arkadaşlarıma bu vesileyle bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyorum. Lüks, konfor ve efsanevi hizmet anlayışını yeşil ile mavinin birleştiği olağanüstü bir doğa ile buluşturan Mandarin Oriental, Bodrum’da, her biri samimiyetle profesyonel bir yaklaşım gösteren  takımımla ve her daim dinamik hizmet anlayışımızla birlikte başarılarla dolu nice sezonlar geçireceğimize yürekten inanıyorum. Bu vesile ile bizi geliştiren, büyüten ve destekleyen seçkin misafirlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” sözleriyle dile getirdi.

2021 sezonunu dünyanın en saygın turizm ve seyahatödüllerinden 2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards’ta toplam on yedi, 2021 World Luxury Hotel Awards’ta ise dört ödülle uğurlayan Mandarin Oriental, Bodrum, 1 Nisan 2022’de misafirlerini  ayrıcalıklı yenilikleriyle karşılamak ve özgün bir lüks deneyim yaşatmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyor.