2365 mt. zirvede tulum sesleri

2365 mt. zirvede tulum sesleri

Olympos Teleferik’te tulum sesleri eşliğinde, horon oynadılar

35 kişilik Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK), İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ‘Mavi Yeşil’ Projesi kapsamında, Rize Çayeli ilçesinde liselerde ve üniversitede okuyan öğrencilere yönelik Madde bağımlılığı ve teknoloji bağımlılığı ile mücadele, ayrıca gençlerin farklı yerler ve kültürleri tanımaları ve korunan alanlara yönelik proje kapsamında Antalya Olympos Teleferik teleferik ile Tahtalı dağı zirvesine çıkarak Yöresel tulum ile horon oynadılar. Horona yerli yabancı birçok turist ilgi gösterirken, ilk defa zirveye çıkan ekip Olympos Teleferik’e hayranlıklarını gizleyemediler.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!