33 Bin Feet Yükseklikte Panik!

33 Bin Feet Yükseklikte Panik!

Aeroflot pilotu, havada kalp krizi geçirdikten sonra acil iniş sırasında hayatını kaybetti.

Moskova Sheremetyevo Havalimanı'ndan, Rusya’nın Anapa şehrine giden Airbus A320 tipi uçağın pilotu havada rahatsızlandı.
49 yaşındaki pilotun 33.000 feette uçtuğu esnada kalp krizi geçirdiği öğrenildi.Uçakta bulunan yardımcı pilot, Rostov-on-Don'daki Platov Uluslararası Havalimanı'na tıbbi yardım İçin acil iniş yaptı. Ancak kalp krizi geçiren pilot kurtarılamadı.Uçakta bulunan yolcuların verdiği verdiği bilgilere göre kabin memurlarının uçakta doktor bulunup bulunmadığını sorduğunu ve arkasından acil iniş yaptığını belirtti.SU1546 sefer sayılı uçak, 10:40 ta Anapa’ya varması beklenirken 09:57’da Rostov meydana iniş yaptı.Aeroflot sözcüsü yaptığı açıklamada“Ne yazık ki pilotu kurtarmak mümkün değildi” dedi.Yapılan ilk incelemeler neticesinde kalp krizi yada tromboz şüphesi ağırlık kazanırken, pilotun ambulansta hayatını kaybettiği açıklandı.Rus savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!