500 milyon Euro bütçeye sahip acenteler Türkiye’ye geliyor

500 milyon Euro bütçeye sahip acenteler Türkiye’ye geliyor

Bugüne kadar birçok başarılı etkinlik düzenleyen ve son 3 yıldır EMITT’in Hosted Buyer organizasyonunu yapan Travelshop Turkey, yarın kapılarını 7. defa açacak olan Ace of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines fuarının Hosted Buyer ve B2B Speed networking organizasyonunu gerçekleştiriyor.

Bu bağlamda 250 metrekarelik dev bir stand alanına sahip olduklarını belirten Travelshop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, Ace of MICE’a iştirak edecek tüm turizm profesyonellerini stantlarında ağırlamaktan memnuniyet duyacağını belirtti. Kalender, “Dünyanın en iyi seyahat acenteleri İstanbul’da bir araya geliyor” dedi.
Murtaza Kalender, yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “bu sene Ace of MICE Exhibition by Turkish Airlines ile yapılan işbirliği neticesinde yabancı Hosted Buyer alım heyetlerinin organizasyonu ve randevulu B2B görüşmeleri üstlendik. Bu etkinliğe özel olarak geliştirilen çalışmalar neticesinde elinde yarım milyar euro’dan fazla bütçeye sahip firmalar etkinlikte yer alacak ve hemen hemen gelecek olan Hosted Buyer’ların Türkiye’ye yönelik gruplar hazırda bulunuyor. Ace of MICE Exhibition by Turkish Airlines fuarına katılan tüm firmalar mutlaka bir grup alması mümkün. Dünyanın son teknoloji ürünü B2B sistemini geliştirdik. Sistem, hem katılımcı hem de buyerlara yönelik büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu sistem sayesinde fuar daha etkili ve hedef odaklı bir boyuta taşınacak.”

Murtaza Kalender, gelen Hosted Buyer’ların, sadece B2B çalıştay randevu sisteminin kullanılması anlamıyla sınırlı kalmayıp İstanbul’dan başlayarak Antalya, Kuşadası, Efes, Pamukkale ve Kapadokya gibi turistik destinasyonlara eğitim gezilerini de içerdiğini belirtti. Ayrıca 23 Ocak tarihinde, Kumkapı’da bulunan Olimpiyat 2 Minas Restoranda tüm Hosted Buyer’lara yönelik olarak bir kokteyl partisi ile 24’ünde de Ramada Hotel & Suites Golden Horn’da Veda Yemeği’ni de içeren zengin bir etkinlikleri de organize edeceklerini söyledi.
Kalender son olarak, “70 milyar dolar gelir ve 70 milyon turist” hedefi doğrultusunda Türk turizmine katkıda bulunmak ve mevcut turizm pastasını büyüterek, paydaşlarının da faydalanması hedefini güttüklerini ifade etti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!