60 otel inşa edildi, 16 otel daha inşa edilecek

60 otel inşa edildi, 16 otel daha inşa edilecek

Rusya’nın başkenti Moskova’ya son dokuz yılda toplam 11 bin odalı 60 otel inşa edildi. Önümüzdeki iki yıl içinde şehirde 16 otel daha inşa edilecek.

Gazetem.ru’nun haberine göre son dokuz yılda Moskova’ya gelen turist sayısı yüzde 84 oranında arttı. Yabancı turist sayısı 5 milyon 500 bine ulaştı. Moskova’ya en çok Çinliler, Almanlar, Fransızlar, İsrailliler ve Amerikalılar geliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!