Accor’un CEO’su Marc Dardenne “Türkiye’deki konaklama vergisi turisti durdurmaz”

Accor’un CEO’su Marc Dardenne “Türkiye’deki konaklama vergisi turisti durdurmaz”

Accor’un lüks markalar CEO’su Marc Dardenne, Türkiye’deki konaklama vergisi ile ilgili olarak “Yeni vergiler Türkiye’ye gelecek turisti durdurmaz” dedi.

Hürriyet gazetesinden Hülya Güler’e konuşan Accor’un lüks markalar CEO’su Marc Dardenne, Türkiye’de uygulanmaya başlanacak olan konaklama vergisini değerlendirdi. Bu tür vergilerin Türkiye’de yeni olsa da dünyada yaygın uygulamalar olduğunu belirten Dardenne, “Yeni vergiler Türkiye’ye gelecek turisti durdurmaz. Türkiye yükselen yıldız. Umarım toplanan paralar tanıtım için kullanılır” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!