ADA SUITES NİŞANTAŞI, MİSAFİRLERİNİ İÇİN HAZIR

ADA SUITES NİŞANTAŞI, MİSAFİRLERİNİ İÇİN HAZIR

İstanbul Nişantaşı’nda hizmete giren Ada Suites Nişantaşı, her konuğun farklı zevk ve beklentileri olduğunu bilerek onlara standartların ötesinde, kişisel tercihlerine yönelik hizmetler sunuyor.

Dekorasyonun sadelik ve rahatlığın ön plana çıktığı Ada Suites Nişantaşı’nın özel konseptli odaları, misafirlerine kendilerini “younique” hissettirecek her türlü donanıma sahip. Penthouse, Superior ve Deluxe olmak üzere 3 farklı çeşitten oluşan ve her biri mutfak nişi ve yağmur duşlu özel banyoya sahip 13 odasında, ev rahatlığında otel konforu sunan otelin içten, güleryüzlü çalışanları ve yüksek kalitedeki hizmeti de konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi vaat ediyor. Ada Suites Nişantaşı, Amerikan Hastanesi ve Acıbadem Hastanesi gibi sağlık kuruluşları ile Nişantaşı’nın seçkin yeme içme ve alışveriş noktalarına da yürüme mesafesinde. Bu konumuyla İstanbul'un trafik gürültüsüne uzak; sanat, moda, sağlık, güzellik ve alışveriş keyfine de yakın.
Mimar Fehmi Bilge tarafından tasarlanan otelin yönetimi de deneyimli turizmci Süleyman Blum’un ortağı olduğu Otelist tarafından yürütülüyor. Turizm sektöründe 50 yıla yaklaşan deneyime sahip ve Türkiye turizminde birçok ilke de imza atan Süleyman Blum ve ekibi, otelin projelendirilme aşamasından itibaren dahil oldukları sürecin sonunda, Nişantaşı’nda fark yaratan bir konsepti hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtiyor. Blum, Ada Suites Nişantaşı’nı standart suite hotel konseptinden farklılaştırmaya özellikle özen gösterdiklerini, konukların kısa süreli konaklamalarında da uzun süreli konaklamalarında da evlerinin rahatlığını hissedecekleri konforu yaratmayı başardıklarını ifade ediyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!