Adalya Elite Lara, acenteleri ile buluştu

Adalya Elite Lara, acenteleri ile buluştu

Adalya Elite Lara, acenteleri ile buluştu

02 Aralık 2019 Pazartesi

Antalya'nın önemli turizm merkezlerinden Kundu'daki Adalya Elite Lara Hotel yönetimi tarafından geleneksel hale getirilen acente buluşmalarının 14'ncüsü düzenlendi.

Adalya Elite Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Kara'nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı. 2019 turizm sezonunun oldukça iyi geçtiğini belirten Ramazan Kara, acente buluşmalarında iş ortaklarıyla sezon sonunu kutlamanın da mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 2005 yılında başladıkları otel ve turizm yolculuğunun ilk yıllarında 5 acente ile çalıştıklarını, yıllar içinde bu sayının 65'e yükseldiğini kaydeden Kara, "İlk otelimizde sadece Avrupa pazarına hitap ederken, şimdi ise çok değişik pazarlara açılmış bulunmaktayız. Bu yolculukta karşılıklı güvenle bu noktalara geldik. Bizler yatırım yaparken öncelikle cennet gibi ülkemizin güzelliklerine, sonra turizm çalışanlarımıza sonra da siz acentelerimize inandık ve güvendik" dedi.

Geceye katılan sektör temsilcilerine plaket verildi. Buluşma, müzik ve akşam yemeğiyle devam etti.


Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN