Ailesiyle tatil yapan 3 yaşındaki çocuk havuzda boğuldu

Ailesiyle tatil yapan 3 yaşındaki çocuk havuzda boğuldu

Fransa'dan Muğla'nın Fethiye ilçesine tatile gelen Taner - Elem Şahin çiftinin oğlu Aras (3), kaldıkları villanın havuzunda boğuldu.

Fransa'da yaşayan Taner ve Elem Şahin çifti, 5 çocuklarıyla tatil için Fethiye ilçesindeki villaya yerleşti. Şahin ailesi dışarı çıkma hazırlığı yaptığı sırada Aras, gözden kayboldu. Çevreyi araştıran baba Taner Şahin, oğlunu villanın havuzunda hareketsiz buldu. Aras'ı sudan çıkaran Taner Şahin, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verdi. Gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Aras, kurtarılamadı. Aras Şahin'in cansız bedeni otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Otopsi işlemlerinin ardından Aras Şahin'in cenazesini teslim alan Şahin çiftçi, gözyaşı döktü. Yakınlarının teskin etmeye çalıştığı anne Elem Şahin, "Bu acının tarifi yok" diyerek, sinir krizi geçirdi. "Aras'ım nerede, oğlumu istiyorum" diyerek gözyaşı döken Elem Şahin, yakınları tarafından güçlüklü araca bindirilerek götürüldü. Aras Şahin'in cenazesi, memleketi Yozgat'ın Yerköy ilçesinde toprağa verilecek.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!