Akay Travel, acenteleri Antalya’da ağırladı

Akay Travel, acenteleri Antalya’da ağırladı

Akay Travel, acenteleri Antalya’da ağırladı

11 Eylül 2019 Çarşamba

Akay Travel ve Baltık pazarının lider tur operatörü Novaturas, en başarılı acentalarını Regnum Carya’da ağırladı.

Novaturas, Litvanya-Letonya-Estonya ülkelerinin en iyi satış yapan acente sahiplerini başarılarından dolayı Regnum Carya’da düzenlediği canlı müzik eşliğindeki bir yemekte plaketle ödüllendirdi. Ayrıca Akay Travel da Regnum Carya’ya gösterdiği misafirperverlikten ötürü bir teşekkür plaketi sundu. Novaturas’ın üst düzey yöneticileri ve acenteleri, düzenlenen gala yemeğinde Türk turizmcileriyle bir araya geldi. Bu özel geceye ev sahipliğini de Gloria Golf Resort yaptı.

Okudur: “Antalya’da ağırlamaktan mutluyuz”
Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur gecenin başlangıcında yaptığı konuşmada, 1996 yılından beri bu pazarlardan turist getirdiklerini, uzun yıllardır birlikte çalıştıkları Baltık ülkelerinin lideri olan ve bu yıl 20. yılını kutlayan operatörleri Novaturas üst yönetimi ile birlikte Litvanya, Letonya ve Estonya ülkelerinde en iyi satış yapan acentaların sahipleri ve genel müdürlerini Antalya’da ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kötü gün dostları
2020 sezonuna çok iyi hazırlandıklarını ve Novaturas’ın pazar liderliğini sürdüreceğini belirten Okudur, “Ayrıca Baltık pazarının 2015’de Rus turistlerin gelmediği sezonda, 2016 sonrası Batı Avrupa ve Almanya pazarlarının ülkemizi ziyaret etmekte tereddüt ettiği yıllarda bile kapasitesini arttırarak Antalya operasyonuna devam etti. Dolayısı ile bu pazarların diğer pazarlar gibi sadece iyi gün dostu değil, kötü günlerimizde de ülkemizin yanımızda olan nadir pazarlardan biridir” dedi.

Turizmciler de katıldı
Gece AKTOB Başkan Yardımcısı Kaan Kavaloglu, ALTİD Başkanı Burhan Şili,  KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz ve Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş’in konuşmaları ile devam etti.  Novaturas Ceo’su Audrone Keinyte’nin Türkiye’de uzun yıllardır Akay Travel ile birlikte partnerlik yapmaktan büyük onur duyduklarını dile getirdiği gece Akay Travel’a ve Gloria Golf Resort’e verilen plaket ile devam etti.

Antalya’ya daha fazla satacaklar
Antalya’da kaldıkları süre boyunca çok güzel vakit geçirdiklerini ve ayrıca Antalya’nın daha önce görmedikleri güzelliklerini keşfettiklerini belirten acenteciler, Antalya satışlarını daha da yoğunlaştıracaklarını ve Novaturas’a desteklerinin devam edeceğini dile getirdiler.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN