Otel

Tümü

Akdeniz’in sıcak misafirperverliği Melas Hotels ile İstanbul’da

Akdeniz’in sıcak misafirperverliği Melas Hotels ile İstanbul’da

Antalya’daki üç oteli ile Türk turizmine hizmet veren Melas Hotels & Resorts, 4. otelini İstanbul’da hizmete açarak, Akdeniz’in kendisine özgü sıcak misafirperverliğini İstanbul’a taşıdı.

35 yılı aşkın otelcilik deneyimi bulunan ve bu tecrübesi ile İstanbul’a adım atan Melas Hotels, şehrin en yeni oteli Melas Hotel İstanbul ile hizmet odaklı anlayışıyla misafirlerini ağırlıyor. Avrupa Yakası’nın gözde bölgesi Gayrettepe’de konumlanan Melas Hotel İstanbul, turistik ve iş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Şehrin uluslararası iki havalimanına da 1 saat uzaklıkta yer alan otel, çağdaş ve modern çizgilere sahip 15’i suit, 144’ü deluxe, 36’sı business standart olmak üzere toplam 195 odası ile misafirlerine hizmet veriyor.

Melas Hotel İstanbul, mutfağı ile de iddialı. À la carte restoranı Casa Mediterra Restaurant’ta dünya mutfaklarından örnekler sunan tesis, Exposé Lounge & Bar ile de sıcak, soğuk veya alkollü içecekleri ile misafirlerine özel bir deneyim sunuyor.

600 kişiye kadar, toplam 9 adet toplantı salonu bulunan Melas Hotel İstanbul, son teknoloji donanıma sahip gün ışığı alan salonları ile toplantılar için de bir cazibe merkezi durumunda.

Melas Hotel İstanbul bünyesinde yer alan Melas Spa & Wellness ise kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ve Uzakdoğu masaj servisi ile misafirlerine yenilenme imkanı da sunuyor.