Akın İpek'ten şok iddia

Akın İpek'ten şok iddia

Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek, operasyonlardan önce kendisinden Hisarüstü'nde bulunan otelinin rüşvet olarak istendiğini iddia etti.

Bugün TV'de yayımlanan Güne Bakış programının sunucusu Erkan Akkuş, Koza - İpek Holding'e ait kanalların yayınının durdurulması sebebiyle programını Periscope yayını üzerinden gerçekleştirdi. Yayına konuk olan Akın İpek, kendisine operasyonlardan önce bazı tekliflerde bulunulduğunu belirtti ve "Daha önce defalarca otelimde ağırladığım insanlar bana haber gönderip, "Otelini bize devret işlerini kolaylaştıralık dediler" şeklinde konuştu. Akın İpek'in bahsettiği Angel's Peninsula Hotel, Marmaris'in Hisarüstü bölgesinde yer alıyor. Oldukça lüks olan otelde, 1 gecelik yarım pansiyon konaklama ücreti oda tipi ve tarihe göre 800 liradan başlayıp 6 bin liraya kadar değişebiliyor.  
        

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!