Otel

Tümü

AKKA Hotels, çalışanları için “Kıdeme Dayalı İkramiye” uygulamasını hayata geçirdi

AKKA Hotels, çalışanları için “Kıdeme Dayalı İkramiye” uygulamasını hayata geçirdi

AKKA Hotels, çalışanlarının çalışma koşullarını daha da iyileştirmek için  Kıdeme Dayalı İkramiye” uygulamasını hayata geçirdiğini duyurdu.

Antalya’daki AKKA Hotels Antedon, AKKA Hotels Alinda, AKKA Hotels Residence, AKKA Hotels Claros, İstanbul’daki AKKA Hotels Lush ve AKKA Hotels Suites ile Türkiye konaklama sektörünün dikkat çeken markalarından AKKA Hotels, uygulamaya koyduğu Kıdeme Dayalı İkramiye uygulaması ile çalışanlarına çalışma sürelerine bağlı olarak farklı oranlarda her ay ikramiye ödemesi yapacak.

AKKA Hotels’in çalışanlarına gönderdiği duyuru şöyle:

Değerli Ekip Arkadaşlarımız,

AKKA Hotels ailesi olarak çalışanlarımıza ve misafirlerimize değer veren, kurumsal yönetim anlayışına sahip 32 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir turizm markasıyız. Sektörde aktif olarak varlığımızı sürdürürken birçok başarıya ve ilke imza attık. AKKA Hotels yönetimi olarak tüm başarılarımızın arkasında güçlü bir ekip çalışmasının olduğunu biliyor, ekip arkadaşlarımızın çalışma koşullarını maksimum seviyede iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Siz değerli ekip arkadaşlarımıza verdiğiniz emek, gösterdiğiniz özveri ve bize inancınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, sizlerin ekonomik refah seviyesini korumak adına başlattığımız "Kıdeme Dayalı İkramiye" uygulamamızı duyurmaktan mutluluk duyarız. Başladığımız bu uygulamayla en az 3 yıl ve üzeri süredir AKKA Hotels çatısı altında çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza çalışma sürelerine bağlı olarak farklı oranlarda her ay ikramiye ödemesi yapılacaktır.

Tüm ekip arkadaşlarımızın her bağlamda yanlarında olacağımızı bir kez daha bildirirken AKKA Hotels marka elçisi olarak bizleri en doğru şekilde temsil ettiğiniz ve yol arkadaşımız olduğunuz için en içten teşekkürlerimizi sunarız.

AKKA Hotels Yönetimi