Akra Hotel, ünlü oyuncuları Antalyalılarla buluşturdu

Akra Hotel, ünlü oyuncuları Antalyalılarla buluşturdu

“Don Kişot’um Ben” isimli oyunlarıyla büyük bir beğeni kazanan Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu, Akra Urban Social Lounge’ta gerçekleştirdikleri sohbette; gelen tüm soruları cevaplayarak, katılımcılara keyifli bir gün yaşattı.

Lüks otel pazarındaki misyonunu sayılara odaklı turizm anlayışının ötesine taşıyan Akra’nın deneyim ve duyguları öne çıkartan etkinliği Akra Talks’un geçtiğimiz günlerdeki konuğu, tiyatro ve sinema sanatçısı Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu oldu.

14 yıl aradan sonra Baba Tiyatro aracılığıyla sahnelere geri döndüğünü ifade eden Ozan Güven, “Tanıdığınız insanlarla sanat yapıyor olmanız gerçekten çok önemli bir şey. Şevket Çoruh, bir televizyon yıldızı olmasına rağmen, varını yoğunu tiyatroya harcayarak, Baba Sahne’yi yarattı. Onlar olmasaydı eğer tiyatroya dönmeyi kesinlikle düşünmezdim” dedi.

Antalya’nın kültürel geçmişi düne sığdırılamayacak kadar büyük
Geçen sezonu haftada 5 oyunla kapattıklarını ifade eden Güven; “Antalya’da 106. oyunumuzu oynayacağız. Antalya’nın kültürel geçmişi, dün veya bugüne sığdırılamayacak kadar büyüktür. Antalya’da Komedi Festivali gibi bir organizasyonun düzenlenmiş olması öncelikle çok güzel. Biz Don Kişot’u oynarken gerçekten çok eğleniyoruz. Seyircilerimizin yüzde 90’ı da mutlu bir şekilde oyundan ayrılıyorlar” açıklamasında bulundu.

Benimkisi saf bir aşk hikayesi
Don Kişot denildiğinde akla ilk olarak baş kaldırısı ve deli cesaretine sahip olmasının geldiğini ifade eden Günay Karacaoğlu ise “Gündelik yaşantımızda hepimiz birer Don Kişot’uz. Bu noktada ne ile mücadele ettiğiniz değil, nasıl mücadele ettiğiniz önemlidir. Don Kişot, yel değirmenleriyle savaşır, ben başka bir şeyle savaşırım” dedi. Oyunda umudunu, cesaretini, sevdasını çok naif bir dille anlatan Sanço Panza rolünü üstlendiğini söyleyen Karacaoğlu, benimkisi saf bir aşk hikayesi açıklamasında bulundu.

Söyleşi sonrası dakikalarca alkışlanan Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu, hayranlarıyla fotoğraf çektirip, selfie yaptı.  Dışarıdan katılıma açık olarak gerçekleştirilen Akra Talks sohbetleri, Antalyalıları ünlü isimlerle buluşturmaya devam edecek. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!