AKTOB, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni anlattı

AKTOB, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni anlattı

Hollanda’nın uluslararası turizm fuarındaki tanıtma çalışmalarında Antalya ve Akdeniz bölgesi için hazırlanan broşür ve DVD’leri dağıtan AKTOB,...

Hollanda’nın uluslararası turizm fuarındaki tanıtma çalışmalarında Antalya ve Akdeniz bölgesi için hazırlanan broşür ve DVD’leri dağıtan AKTOB, Antalya standı içersinde, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni poster ve dokümanlarla da tanıttı. AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, proje çerçevesinde tanıtımların bu yıl ulusal ve uluslararası 5 fuarla devam ettirildiğini vurgulayarak, “Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi bölgemizin tanıtımının yanı sıra eğitim merkezi ile de turizm sektörüne istihdam açısından katkılar yapmaktadır. Devam eden tanıtımların yanı sıra başlayan eğitim programlarımızla çalışmalarımız sürdüreceğiz” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!