AKTOB’un Olağan Genel Kurulu Concorde De Luxe Resort’te gerçekleştirilecek

AKTOB’un Olağan Genel Kurulu Concorde De Luxe Resort’te gerçekleştirilecek

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, Olağan Genel Kurulu’nu Concorde De Luxe Resort’te gerçekleştirileceğini açıkladı.

AKTOB’un yaptığı açıklama şöyle: “Derneğimiz Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği'nin  2019 yılı olağan genel kurulu, 29 Kasım 2019 tarihinde çoğunluk sağlanamadığı için 14 Aralık 2019 Cumartesi   Günü saat 10.00’da Concorde De Luxe Resort Lara’da yapılacaktır. Tüm üyelerimize duyurulur.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!