ALANYA, ALTERNATİF TURİZM İÇİN FİNLİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

ALANYA, ALTERNATİF TURİZM İÇİN FİNLİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

Alanya'nın güneş - deniz - kum ekseninden çıkması ve alternatif turizm ve turist kapılarının açılması yolunda yapılan çalışmalarını sürdürecek.


Alanya'da sağlıklı yaşam turizminin potansiyelini ortaya çıkarmak için Sunprime C-Lounge Hotel olarak Finlandiya'dan önemli bir grup ağırladıklarını söyleyen Turizmci Şükrü Cimrin, "Fin blogger'lar, Instagram'cılar, gazeteciler, TV'den ünlüler ve sağlıklı yaşam sektör profesyonellerinden oluşan grubu ağırlamak için 5 aydır süren çalışmalarımız sonuç verdi ve söz konusu geziyi organize ettik" dedi. Cimrin, şöyle devam etti:

"Misafirlerimiz Alanya'da geçirecekleri bir hafta boyunca hem Alanya'yı tanıyacaklar hem de belli bir program dahilinde tatil yaparken daha sağlıklı olabilmek için neler yapılması gerektiğini deneyimleyecekler.

Alanya'mız bu konuda iklim, doğa ve beslenme anlamında eşsiz imkanlar sunuyor. Grupta Alanya ve Türkiye'ye ilk kez gelenler var. Özellikle içinde bulunduğumuz hassas dönemde Alanya'daki tatil olanaklarını yerinde yaşamaları ve bunu Finlandiya'da gündeme getirecek olmaları bizler için büyük önem taşıyor. Misafirlerimiz şimdiden Alanya izlenimlerini güzel Alanya fotoğraflarıyla takipçileriyle sosyal medyada paylaşmaya başladılar.

Alanya'nın düşük sezon ve kış dönemini destekleyecek olması açısından bizleri farklılaştıracak olan bu çalışmada desteklerini esirgemeyen Türk Hava Yolları, Helsinki Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV), Alanya Belediyesi ve adını sayamadığımız diğer kuruluşlara teşekkür ederiz." 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!