Otel

Tümü

Ali Şafak Öztürk, Belek’teki oteli Regnum Carya’yı Antalyasporlu futbolculara ve ailelerine açtı

Ali Şafak Öztürk, Belek’teki oteli Regnum Carya’yı Antalyasporlu futbolculara ve ailelerine açtı

Tam kapanmanın yaşandığı şu dönemde Covid-19 salgınındaki sayıların çokluğunu da göz önünde bulundurarak güvenli ve hayattan izole bir kamp ortamı isteyen Fraport TAV Antalyaspor futbol takımına, eski başkanları Ali Şafak Öztürk, Belek’teki oteli Regnum Carya Belek'i açtı.

REGNUM CARYA, FUTBOLCULAR VE AİLELERİNİ AĞIRLIYOR

Futbolcular, teknik heyet, takımdaki görevliler ve tüm ekibin ailelerini bu süreçte kendi oteli Regnum Carya Belek’te ağırlayacak olan Ali Şafak Öztürk takımın kötü gidişatını düzeltmeyi ve kupa finaline moralli bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olmayı planlıyor.

ANTALYASPOR YENİLMEME REKORUNU KIRMIŞTI

Geçtiğimiz sezon kapanma sürecini yine aynı şekilde Regnum Carya Belek’te geçiren Antalyaspor takımı kendi tarihinin en uzun süreli yenilmeme rekorunu kırmıştı. Bu dönemde gelen başarıyı bazı futbolcular geçirdikleri bu kamp sürecine bağlamıştı.

ANTALYASPOR BEŞİKTAŞ İLE FİNAL OYNAYACAK

Regnum Carya Belek’te kampta olan ve bu sezon ligde 2 maçı kalan Antalyasporfutbol takımının son 10 lig maçında 7 mağlubiyeti bulunuyor ve puan durumunda 13’üncü sırada yer alıyor. Antalya ekibinde, matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledikten sonra tüm konsantrasyon 18 Mayıs Salı günü Gürsel Aksel Stadyumu'nda Beşiktaş ile oynanacak kupa finalinde olacak.