Alman Federal Meclisi, 750 milyar Euro'luk ekonomik destek paketini onayladı

Alman Federal Meclisi, 750 milyar Euro'luk ekonomik destek paketini onayladı

Alman Federal Meclisi, korona virüsün ekonomideki etkisini en aza indirmek için 750 milyar Euro'luk harcama paketini onayladı.

Almanya'da korona virüs kapsamında hazırlanan ekonomik destek paketine Federal hükümet onay verdi. Ekonomiyi kurtarmak için hazırlanan söz konusu paket için Almanya, 2013 yılından bu yana ilk kez borç alacak. Alman hükümeti bir taraftan korona virüsün yayılmasını engellemek için tedbirler alırken diğer taraftan da salgının Alman ekonomisinde yaratacağı zararı en aza indirmek için önlemlerini artırıyor.

Federal Mecliste onaylanan ekonomik destek paketinin, Eyaletler Meclisi’nde de onaylandıktan sonra Cuma günü Cumhurbaşkanı tarafından imzalanarak dağıtımına başlanması bekleniyor. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!