Almanya’da Condor’u kurtarma operasyonu: 380 milyon Euro kredi

Almanya’da Condor’u kurtarma operasyonu: 380 milyon Euro kredi

Thomas Cook’un bir iştiraki olan Alman havayolu şirketi Condor’un akibeti belli oluyor.

Dw.com’un haberine göre Alman hükümeti ve Hessen eyaletinden gelen 380 milyon euro’luk kredi havayolu şirketi tarafından onaylandı. Condor’dan yapılan açıklamada “Bu hamle ile Thomas Cook’tan tamamen bağımsız olabilir ve geleceğimizi daha güvenli hale getirebiriz” denildi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!