Otel

Tümü

Almanya merkezli ATR Touristik, Antalya’da 3 otel ile konaklama sektörüne de adım attı

Almanya merkezli ATR Touristik, Antalya’da 3 otel ile konaklama sektörüne de adım attı

Almanya, Offenbach merkezli konsolidatör ve tur operatörü ATR Touristik, 2021 turizm sezonu için operasyonlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Almanya’da uçak bileti satışındaki pazar payını günden güne artıran ATR Touristik, teknolojik altyapısına ve profesyonel yönetim kadrosuna da güçlendirirken Antalya’da konaklama sektörüne de adım attı.

Yeni turizm sezonuyla birlikte otelciliğe adım atan ATR Touristik, otel yatırımları için asırlar önce "dünyada yıldızlara en yakın yer" olarak tanımlanan Kalkan bölgesini seçti. 2021 yaz sezonunda aşağıdaki otel ve villaları satış kanallarına ilave eden ATR Touristik, bu tesisleri Şubat 2021 itibariyle yatırımcı kimliğiyle portföyüne kattı.  Villa ve otellerinde sağlıklı yaşam, farklı spor aktiviteleri gibi konseptleriyle Kalkan bölgesinde daha kaliteli tatil paketleri sunmayı hedefleyen ATR Touristik, eşsiz deniz manzaralı 34 odası bulunan, villa tipi Asfiya Sea View Hotel'in %100 yatırımcısı oldu. ATR Touristik bunun yanı sıra yine 34 oda kapasiteli ve 5 yıldız otel kalitesindeki Likya Residence Hotel SPA'ya %50'lik bir yatırım gerçekleştirdi. %100'lük başka bir yatırım ise Kalkan Yeşilköy mevkiinde bulunuyor. 7 adet 2+1 odalı, 2 adet de 5+1 odalı tatil villalardan meydana gelen ve muhafazakar konsepte de uygun olan ATR Villas (Yeşilköy Villas) tesislerinde her türlü konfor mevcuttur.

Yeni Otel Satış Kanalı: ATRHotels.com
Jüpiter rezervasyon ve satış sistemiyle Almanya’daki seyahat acentelerine B2B uçak bileti satış hizmeti ve satış teknolojisi hizmeti sağlayarak geniş bir network'e ulaşan ATR Touristik, Kalkan'daki otel ve villalarını yeni bir satış kanalı aracılığıyla acente ve son tüketiciye sunacak. İşleyiş, Jüpiter ekibi tarafından tasarlanmış olan
atrhotels.com web sitesi üzerinden gerçekleşecektir.


Hedefimiz Alman Pazarı
ATR Touristik Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Güleç, “Türkiye aşkıyla sıfırdan başlayan yolculuğumuzun şu anki rotası Almanya pazarında faaliyet gösteren seyahat acentelerinin "Türkiye tatili algısını" olumlu yönde değiştirmek olacak. Hedefimiz, daha çok Alman misafirimizin Türkiye’de tatil yapması” dedi.

A.T.R. Touristik Service hakkında
A.T.R. Touristik Service GmbH., 1996 yılında Almanya, Offenbach am Main'da kurulmuştur. Özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği büyük atılımlarla dinamik ve güçlü bir altyapı meydana getirerek acentalara uçak bileti, otel konaklama, araç kiralama ve transfer hizmeti sunmaktadır. ATR Touristik Avrupa‘nın genelinde; Almanya, Avusturya, Türkiye, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç ve İngiltere olmak üzere toplamda 700 acentaya hizmet vermektedir. Özellikle Almanya`daki Türk seyahat piyasasına “Tur Operatörü & Konsolidatör” olarak farklı bir bakış açısı getirmeyi hedeflemiştir. Bulunduğu piyasayı acentalar, tur operatörleri başta olmak üzere ve piyasanın diğer partnerleriyle birlikte genişletmek, farklı ürünler geliştirmek amacında olan ATR, kazan-kazan yaklaşımını dikkate alarak yoluna yön vermektedir.