Almanya'dan şok uyarı! Bu illerden uzak durun...

Almanya'dan şok uyarı! Bu illerden uzak durun...

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan terör saldırısının ardından Almanya, Türkiye'ye seyahat edecek vatandaşlarına uyarılarda bulundu.


Suruç'ta yaşanan saldırıda en az 30 kişinin hayatını kaybettiği ve 100 civarında yaralı olduğu belirtilen açıklamada, özellikle sınır bölgelerinde başka terör saldırıları ve rehin alınma riski bulunduğu ifade edildi. Uyarıda, Suriye sınırındaki bölgelere bu ülkeden atılan bomba ve top mermilerinin düşetiği belirtilirken, Alman vatandaşlarına Suriye ve Irak sınırlarının olduğu bölgelerden uzak durmaları çağrısı yapıldı.

Almanya'nın seyahat uyarısında yüksek risk taşıyan iller ise şu şekilde sıralandı:

Hatay
Kilis
Gaziantep
Şanlıurfa
Diyarbakır
Mardin
Batman
Bitlis
Bingöl
Siirt
Muş
Tunceli
Şırnak
Hakkari
Van

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!