Otel

Tümü

Altın Yunus’tan pandemide değişen tatil anlayışına yeni konsept

Altın Yunus’tan pandemide değişen tatil anlayışına yeni konsept

Turizm sektörünün öncülerinden olan ÇeşmeAltın Yunus, tüm yaşam alışkanlıklarının değiştiği pandemi döneminde, değişen konaklama ve tatil anlayışına uygun Altın Yunus Homes konseptini misafirlerine sunuyor. 

Çeşme’yi her mevsim yaşamak, tertemiz bir havada, deniz ve doğa ile iç içe uzun dönem konaklamak ve tatil yapmak isteyenler için en üst seviyede sağlık, temizlik ve hijyen tedbirlerinin alındığı Altın Yunus Homes’ta, Çeşme Altın Yunus’un olanaklarından da faydalanma imkanı sunuluyor.
 

Dört mevsim konaklamaya uygun olarak yenilenen, 28m
 ve 50m yaşam alanlarında 1+1 ve 1+0 oda seçeneklerine sahip Altın Yunus Homes; Beach Plus, Marin Plus ve Marin olmak üzere üç farklı oda tipinde tatil imkanı sunuyor. Deniz kenarında, plaj ve havuz keyfinin bir arada yaşandığı Beach Plus odalar, marina ve deniz manzaralı Marin Plus ve Marin odalarda ev konforunda donanıma sahip özel mutfak ve banyo bulunuyor.

Sağlıklı ve güvenli tatilin adresi; Altın Yunus Homes’da konaklayan misafirler haftada iki kez oda temizleme hizmeti, mini çamaşırhane kullanımı, Çeşme Altın Yunus’un 250 metre uzunluğundaki mavi bayraklı plajı, doğa yürüyüşü ve spora uygun açık alanları, açık - kapalı havuzları, termal ve talasso havuzları, fitness salonu, hamamı ve saunasından da ücretsiz olarak yararlanabilecek, ayrıca benzersiz lezzetleri tadabilecekleri lobi, bar ve restoranları da Altın Yunus Homes misafirlerine hizmet verecek.

Güvenli tatilin adresi
Altın YunusHomes, farklı dönemler ve farklı oda tiplerine göre aylık 13.900 TL’den başlayan fiyatlarla Nisan 2021 itibarıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor.