STK

Tümü

Anadolu Hastaneleri’nden POYD üyelerine özel indirim

Anadolu Hastaneleri’nden POYD üyelerine özel indirim

Üyelerine fayda sağlamak adına çalışmalarına devam eden Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), Antalya Anadolu Hastaneleri ile önemli bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Yapılan anlaşma ile POYD üyeleri Anadolu Hastaneleri’nde indirimli olarak tedavi görebilecek.

Turizm STK’ları arasında etkin ve dinamik yapısı ile dikkat çeken Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), Pandemi ortamına rağmen üyeleri için çalışmalarına devam ediyor. POYD, son olarak Antalya’nın önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Anadolu Hastaneleri ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

POYD Başkanı Ülkay Atmaca ve Antalya Anadolu Hastaneleri Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Gülşah Camuzcu’nun imzaladığı protokole göre POYD üyeleri Anadolu Hastaneleri’nden indirimli olarak faydalanabilecek. POYD Başkanı Ülkay Atmaca, yapılan işbirliği ile üyelerin sağlık harcamalarına katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi.

POYD olarak üyelere farklı konularda katkı sağlamak istediklerini belirten Başkan Atmaca, “Hayatımızı idame etmemiz için sağlık çok önemli bir kriter. Ancak kaliteli sağlık hizmeti almak daha da önemlidir. Bu noktadan yola çıkarak Anadolu Hastaneleri ile önemli bir işbirliğine imza attık. Yapılan anlaşma ile POYD üyeleri Anadolu Hastaneleri’nden indirimli olarak faydalanabilecekler. Bu anlaşmaya imza atan Anadolu Hastaneleri’ne teşekkür ediyoruz” diye konuştu.