Anex Tour, çalıştığı otellerle birlikte Intourmarket 2020’de yerini aldı

Anex Tour, çalıştığı otellerle birlikte Intourmarket 2020’de yerini aldı

12-14 Mart 2020’de Moskova’da düzenlenecek olan Intourmarket XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’na ilgi giderek artıyor. Anex Tour’da çalıştığı otellerle birlikte fuarda yerini aldı.

Anex Tour Genel Müdürü Vural Karasu; Türkiye’nin çoğunlukta olduğu, İspanya, Tayland ve Dominik Cumhuriyeti’ndeki işletmelerinin tanıtımına büyük bir katkı sağlayacağına güvenerek anlaşma yaptıklarını iletti.  Karasu ayrıca Rusya’da hükümet tarafından desteklenen ana turizm fuarı olmasının kararlarını belirleyen etkenler arasında olduğunu belirtti.

Moskova’nın kalbinde yer alan Expo Centre’de 28.000 m2 alanda, yapılacak olan Intourmarket katılımcılarına ortalama 80.000 ziyaretçiye ulaşma fırsatı sunuyor. Dünyanın en hızlı büyüyen turizm pazarlarından biri olan Rus pazarının nabzının tutulacağı fuar olan Intourmarket (ITM) 2020’de Moskova merkezde bulunan Expocentre’da düzenlenecek.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!