ANEX Tour, Koronavirüs sonrasına hazırlanıyor

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Dünyada elliden fazla destinasyona turist gönderen ve 20’yi aşkın destinasyonda kendi operasyonlarını yürüten ANEX Tour, tüm dünyayı derinden etkileyen COVID-19 salgını sonrası için hazırlıklarına devam ediyor. ANEX Tour, özellikle misafirlerle birebir çalışan operasyon departmanındaki tüm yöneticilerine Mayıs ve Haziran aylarında programladığı Yönetici Eğitim Paketleri göndermeye başladı.

Projeyi yöneten ANEX Tour Destinasyonlar Operasyon Direktörü Aydın Yaşayacak şu açıklamalarda bulundu; “Şu an daha önce hiç karşılaşmadığımız bir durumla karşı karşıyayız. ANEX Tour operasyon ekibi olarak COVID 19 krizinden sonraki dönem için yoğun hazırlıklar içerisindeyiz. Türkiye dahil diğer tüm destinasyonlarda görev yapan operasyon yöneticisi arkadaşlarımıza bu dönemi kişisel gelişimleri için nasıl kullanabilecekleri konusunda önerilerde bulunduk. Yine aynı heyecanla tüm arkadaşlarımız projede yer almayı ve katkıda bulunmayı kabul ettiler. Profesyonel eğitim programında liderlik, problem çözme, müzakere teknikleri, dijital trendler ve turizmde fark yaratma konuları üzerinde harika bir eğitim programı hazırladık. Bu projeye katılan herkese çok teşekkür ederim.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!