Anex Tourism Group, 3 otel daha kiraladı

Anex Tourism Group, 3 otel daha kiraladı

Anex Tour Genel Müdürü Vural Karasu, Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan 3 otelin işletmesini 10 yıllığına kiraladıklarını söyledi. Karasu, görüştükleri 3-4 otelin daha olduğunu ifade etti.

Turizmdays.com’un haberine göre otelcilikte daha da büyümek istediklerini belirten Karasu, “Çünkü kapasitemiz bunu kaldıracak durumda. Çok ciddi kapasitemiz var. Otelcilikte sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyüyeceğiz. Bu ay içinde vietnam'da Selectnum oteli açılıyor. Uçtuğumuz birçok ülkeye bu markaları yaymak istiyoruz. Kapasitesi büyük olan otelleri işletmek istiyoruz. Daha küçük otelleri kiraya veriyoruz. Şu anda Anex Tour olarak 16 otele ulaştık” şeklinde konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!