Antalya’da 3 oteli bulunan Akka Hotels, İstanbul’daki Akka Suites’i hizmete açtı

Antalya’da 3 oteli bulunan Akka Hotels, İstanbul’daki Akka Suites’i hizmete açtı

Antalya’da 3 oteli ile Türk turizmine hizmet veren Akka Hotels, İstanbul’a adım attı. Turizm sektöründeki 41 yıllık tecrübeye sahip olan Akka Hotels, Antalya’da sunduğu hizmet kalitesini Akka Suites ile İstanbul’a taşıyacak.

İstanbul’da kültür, sanat ve eğlencenin merkezi Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’nde 3 tarihi binada konumlanan Akka Suites, 74 lüks odası ve özel süiti ile hizmet verecek.

İstanbul’un zengin tarihine tanıklık etmiş olan, “korunması gerekli II. grup kültür varlığı sınıfında tarihi eser” kategorisine giren, Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden bazılarında da görülebilecek olan yapı, eşsiz 19. yüzyıl mimarisiyle ziyaretçileri büyüleyecek.

Beyoğlu’nun merkezinde yer alan otelin teras katlarından, Boğaz manzarasının yanı sıra İstanbul’un Galata Kulesi, Topkapı Sarayı ve Kız Kulesi gibi sembol haline gelmiş tarihi yapıları da görülebiliyor.

Akka Grup, Antalya Kemer’de hizmet veren 5 yıldızlı Antedon ve Alinda, ve 4 yıldızlı Claros otelleri ile dünyanın dört bir yanından misafir ağırlıyor. Ayrıca 2014 yılında “En İyi Yönetilen Aile Oteli” ödülüne layık görülen Antedon Hotel içerisinde kurulan, VIP hizmetler sunan lüks Akka Residence konsept villaları da misafirlere ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!