Antalya’da Jandarma ve Zabıta’ya köpekleriyle saldıran otelciye 20 yıl hapis cezası

Antalya’da Jandarma ve Zabıta’ya köpekleriyle saldıran otelciye 20 yıl hapis cezası

Antalya'nın Alanya ilçesi Türkler Mahallesi'nde çalışma ruhsatı bulunmayan otelini mühürlemek isteyen zabıta ve jandarma ekiplerine doberman cinsi 3 köpeğini salan H.Ç. 20 yıl 3 ay 15 gün ceza aldı.

Yenialanya.com’dan Mehmet Al’ın haberine göre evinde uyuşturucu da bulunan otelciye kasten yaralama, yağma ve kenevir ekme suçundan toplamda 20 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası verildi. 10 bin lira adli para cezası da verilen H.Ç. Alanya L. Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!