Antalya’da Türk turizminin En’leri ödüllendirilecek

Antalya’da Türk turizminin En’leri ödüllendirilecek

QM Awards 2019 ödülleri bu yıl 10. yılını kutlayacak. Muhteşem gecede Türk turizmin Enleri’ne Ödülleri dağıtılacak.

QM Awards 2019 ödülleri bu yıl 10. yılını kutlayacak. Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenecek olan QM Awards 2019 ödülleri sahiplerini buluyor. 19.12.19 tarihinde HotelSU’da gerçekleşecek olan QM Awards 2019 gecesinde “Türk Turizminin Enleri” ödüllerle taçlandırılacak.

2020'ye ilk sözler QM Awards'da konuşulacak
2010 yılında başlatılan Quality Management, Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek büyüyen QM, 10.yılında da kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamaya devam ediyor. Sezon sonunda bir araya gelme fırsatı bulacak olan turizm camiası, 2020’ye dair ilk sözleri de ödül töreninde konuşma fırsatı bulacak.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!