“Antalya’da ucuz kitle turizmi yapılıyor. Onlar da olmasa yandık!”

“Antalya’da ucuz kitle turizmi yapılıyor. Onlar da olmasa yandık!”

Antalya - Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın turizmden istediği payı almadığını söyledi.

Sözcü’den Saygı Öztürk'e konuşan Başkan Uysal, “Antalya'nın turizmden istediği payı alması mümkün olmuyor” dedi. Antalya’da turistisin şehre inmediğini belirten Ümit Uysal, “Turist otelin dışına çıkmıyor. Ucuz kitle turizmi yapılıyor. Onlar da olmasa yandık. Turizmden 30 milyar dolar kazanıyoruz. Ucuza çok insan ağırlıyoruz. Bölgemizde 400 antik şehir var ama bunları görmek için 400 turist bile gitmiyor. Devletin tanıtımı ve turizmde entegrasyonu yok” şeklinde konuştu. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!