Antalya’daki Club Hotel Phaselis Rose, geleceğin turizmcilerine teşekkür etti

Antalya’daki Club Hotel Phaselis Rose, geleceğin turizmcilerine teşekkür etti

Antalya’daki Club Hotel Phaselis Rose, bünyesinde çalışan stajyerlere veda etkinliği düzenledi.

Club Hotel Phaselis Rose bünyesindeki diğer çalışanların da katılım sağladığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikte bir konuşma gerçekleştiren Genel Müdür Şinasi Gürocak, oldukça yoğun geçen sezon boyunca ailelerinden uzakta otele büyük emekleri geçen genç stajyerlere teşekkür etti. Gürocak, “Sizler geleceğin turizmcilerisiniz. Bizlere kattığınız enerjinize, sabrınıza ve emeklerinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şinasi Gürocak, Safranbolu Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Amasra Mesleki ve Teknik Lisesi, Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kemer Mesleki ve Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan stajyerlere teşekkür belgelerini verdi.

Haber - Halil Öncü

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!