Antalya’daki Divan Talya’ya Corendon Hotels talip oldu

Antalya’daki Divan Talya’ya Corendon Hotels talip oldu

Corendon Turizm Grubu, Koç ailesine ait Antalya'nın ilk 5 yıldızlı oteli Divan Talya'ya talip oldu.

Turizmdays'ten Emin Demir'in haberine göre, İstanbul'da Ali Koç ile bir araya gelen Corendon Turizm Grubu Başkanı Yıldıray Karaer, sohbet sırasında Ali Koç'a, Divan Talya’yı kiralık olarak işletmek istediklerini ve bu amaçla teklif ilettiklerini belirtti. Ali Koç'un ise “İsterseniz Talya Oteli’ni size satalım. Hatta Bodrum'daki otelimizi de satalım'' diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!