Antalya’daki Kempinski Hotel The Dome’da yaz bitmiyor

Antalya’daki Kempinski Hotel The Dome’da yaz bitmiyor

Antalya’nın benzersiz ikliminde dingin ve huzur dolu bir tatilin tam sırası! Mavi ve yeşilin buluştuğu, kum zambaklarının sahilleri süslediği Kempinski Hotel The Dome Belek’te yaz yeniden başlıyor.

Akdeniz’in dingin sularında serinleyip birbirinden özel lezzetler tatmanın yanı sıra, her gün gerçekleşen canlı müzik, caz ve piyano dinletileri ile bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.  Doğası ve mimarisi ile göz kamaştıran ve  Avrupa’nın en iyi spa merkezi ödülünün sahibi Kempinski Hotel The Dome Spa, geniş masaj seçenekleri ve  cilt bakım kürleri ile, bu sezonda da, tatilinize eşsiz bir deneyim katmaya hazırlanıyor.

Bitişiğindeki Antalya Golf Kulübü ile işbirliği içinde, golf severler için eşsiz olanaklar sunan Kempinski Hotel The Dome Belek, sonbaharın dinamik esintilerini Türkiye’nin tek PGA sahasında yaşatıyor. 71 par ve 6,411 metre uzunluğundaki PGA Sultan ve 72 par 5,731 metre  uzunluğundaki The Pasha sahaları en tecrübeli golfçülere bile meydan okurken amatör golf öğrencilerine uluslararası bir deneyim sunuyor. Yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran sahalar Kempinski’nin global misafirperverliği ve Antalya Golf Klübü’nün tecrübesi ile ziyaretçilerini bu arenanın keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Kempinski Hotel The Dome Belek denizin, güneşin, sporun ve dinginliğin en özel anlarını yaşamaya devam ediyor. Hiç bitmeyen bir yaz Kempinski Hotel The Dome Belek’te sizleri bekliyor.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!