Antalya Havalimanı’nda 30 Ağustos coşkusu

Antalya Havalimanı’nda 30 Ağustos coşkusu

Fraport TAV Antalya Havalimanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı için coşkulu bir program ile uçuşunu gerçekleştiren 7’den 77’ye her yolcunun yüzünü güldürdü ve duygu dolu anlar yaşattı.

Antalya Havalimanı giden ve gelen yolcu salonları başta olmak üzere tüm terminal kırmızı beyaz balonlarla süslendi. Terminalde erken saatte Opera sanatçıları Bando eşliğinde Milli Marşlarımızı seslendirirken, Folklor ekibinin dansları duygu dolu anlar yaşattı.

Fraport TAV Antalya Havalimanı tüm ziyaretçilerinden takdir toplarken yolcularına unutulmayacak bir 30 Ağustos yaşattıyor. Bandonun, müziklerin ve gösterilerin tadını çıkaran yolcular, bu anlamlı günde gerçekleştirilen bu güzel etkinlikler için teşekkür ederken güleryüzlerle uçaklarına uğurlandılar.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!