Antalya o ülkeye model olacak

Antalya o ülkeye model olacak

Kırım Cumhuriyeti Turizm Bakanı Sergey Strelbitski, Kırım'ın batısında "Yeni Antalya" kuracaklarını açıkladı. Projede 100 otel ve havalimanı yer alacak.

 Rusya'nın Başkenti Moskova'da basın toplantısında konuşan bakan Strelbitski, Kırım'ın yeni turizm projeleri hakkında bilgiler verdi. Strelbitski, "Bu proje önceden de vardı ve bence bizim bu projeyi tekrar gündeme getirmemiz lazım. Çünkü Kırım'ın batısı gerçekten çok ilgi çeken bir bölge, orası bir tatil, turizm bölgesi" dedi.

Haberrus.com'un verdiği bilgilere göre, Kırım'ın batı kıyılarında yeni bir uluslararası turizm merkezi kurma projesi Kırım'ın Ukrayna'ya dâhil olduğu yıllarda da gündeme getirilmişti. Proje 100 otel, havaalanı ve diğer bir çok altyapı çalışmasını öngörüyor. Yeni turizm merkezinin Antalya model alınarak inşa edilmesi planlanıyor. Mart 2014'de Rusya'ya bağlanan Kırım, Sovyetler Birliği döneminde de tatil merkezi olarak kullanılıyordu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!