Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Esnaf Odası ile AdviceAl iş birliği yapacak

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Esnaf Odası Başkanı Özcan Sucu ve Başkan Vekili Ali Karadede, AdviceAl ile işbirliği protokolü imzaladı.

Bu işbirliği protokolü ile AdviceAl, otel ve pansiyoncular için tanıtım ve müşteri kazanımı sağlanacak olan bir online satış rezervasyon sitesi hazırlayacak. Ayrıca firma web sitesi ve profesyonel fotoğraf çekimlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

Minirez nedir? Otel rezervasyonu, Charter Uçak, Online Check-in, Tur, Gulet - Yat, Karavan, Transfer gibi birçok hizmeti gerçek zamanlı sağlayan B2C pazarlama sistemidir.

Minirez, Otel ve Seyahat Acentelerinin kendi aralarındaki işbirliği olanaklarını arttıracak hem de misafirlere yepyeni hizmetler sunacak.

Şu anda ilk fazı tamamlanmış olan Minirez, 10 dilde hizmet vermektedir önce yerel kanal yönetimleri ile entegre akabinde uluslararası sistemlere entegre edilerek dünya çapında kullanılması sağlanacak.

Akdeniz Üniversitesi Teknokent'te yazılan Minirez, %100 yerlidir, böylelikle satıştan elde edilen tüm gelirin yurt içinde kalması hedeflemekte!

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!