ANTALYA VALİSİ'NDEN ALTİD'E ZİYARET

ANTALYA VALİSİ'NDEN ALTİD'E ZİYARET

Antalya Valisi Muammer Türker, beraberindeki heyetle Alanya Turistlik İşletmeciler Derneği’ni ziyaret etti.

  Alanya’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek çeşitli incelemelerde bulunan Antalya Valisi Muammer Türker, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Vali Türker, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Yurdagül, İl Emniyet Müdürü Cemil Tombul, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka ile birlikte ALTİD’in haftalık olağan toplantısına katıldı. Vali Türker ziyarette, “Alanya’ya gerçekleştirdiğimiz gezi çerçevesinde turizm sezonu öncesi genel bir değerlendirme yapmak üzere ALTİD’in haftalık olağan toplantısına katıldık. Turizm alanında oldukça etkin olan derneğimizin temsilcileriyle fikir alışverişinde bulunduk. Alanya’da alternatif turizmin gelişmesinde fayda olduğunu kendilerine ilettim. Alanya’nın yanı sıra Gazipaşa’nın da turizm alt yapısını değerlendirerek kitle turizminin gelişmesinde büyük fayda olacağını düşünüyoruz. İyi bir turizm sezonu geçirmenizi diliyorum” dedi. Yeni turizm sezonu öncesi yapılan çalışmalar hakkında Vali Türker’e ayrıntılı bilgi veren Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve ALTİD Başkanı Burhan Sili ise “Sayın Valimize haftalık olağan toplantımıza katıldığı için teşekkür ediyoruz. Bu toplantılarda turizm ile ilgili neler yapılabileceğini masaya yatırarak üzerinde değerlendirmelerde bulunuyoruz. Kaymakamımız Sayın Tanrıseven ile de zaman zaman bu toplantılarda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu önemli ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!