Antalya Yaşam Hastaneleri, ilk 500 içinde

Antalya Yaşam Hastaneleri, ilk 500 içinde

Antalya Yaşam Hastaneleri Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş.’den büyük başarı.

Antalya Yaşam Hastaneleri, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2017 Yılı Araştırması kapsamında, Türkiye’nin en fazla hizmet ihracatı gerçekleştiren ilk 500 firması arasında yer aldı.

Yaşam Hastaneleri, genel sıralamada  188. sektör sıralamasında ise 8. oldu. Antalya Yaşam Hastaneleri, bu başarı ile Türkiye İhracatçıları Meclisi tarafından başarı sertifikası ile ödüllendirildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!