ANTALYA’DA ALKOLE İZİN ÇIKTI

ANTALYA’DA ALKOLE İZİN ÇIKTI

Antalya Expo Center’da gıda ve içecek sektörünün kalbinin atacağı 25.FoodProduct‘ta alkollü içeceklerin tanıtımı ve test tadımlarının yapılması ile ilgili izin süreci tamamlandı.

ANFAŞ - Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından 25’incki kez kapılarını açacak FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda beklenen karar açıklandı.

17 – 20 Ocak 2018 tarihleri arasında 29.HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek 25.FoodProduct öncesi;  fuar ve kongre merkezi Antalya Expo Center’ın yenilenmesinden dolayı bekleme sürecinde olan ikram amaçlı alkollü içecek sunumunun yapılabilmesi için gerekli prosedür tamamlandı.

25.FoodProduct’ta “Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satın Alma ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” kapsamında fuar katılımcı firmaları;  alkollü içecek tanıtımı ve test amaçlı ürün tadımları gerçekleştirebilecek.

Karar sonrası konu ile ilgili açıklama yapan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da gıda ve içecek sektörünün önde gelen firmalarını yurt içi ve yurt dışındaki profesyonellerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yıl fuar merkezimizin yenilenmesinden dolayı prosedürlerin yerine getirilmesinde bir gecikme yaşandı. Antalya Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’nun destekleriyle izin sürecini başarıyla tamamladık. Konu ile ilgili katılımcı firmalarımıza gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Bu yıl 25. yaşını kutlayan fuarımızda gıda ve içecek sektörüne dair tüm paydaşlar bir arada olacak. ANFAŞ olarak, Antalya ve Türkiye ekonomisinin kalkınması için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm konaklama, ağırlama, gıda ve içecek sektörünün tüm profesyonellerini Antalya Expo Center’daki büyük şölene davet ediyoruz” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!