Antalya’daki EXPO 2016, Turizm Bakanlığı’na devredilecek

Antalya’daki EXPO 2016, Turizm Bakanlığı’na devredilecek

AK Parti Antalya Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Köse, 1.8 milyar TL kaynak aktarılan EXPO 2016 sergi alanının nasıl değerlendirileceği ile ilgili Hürriyet’e konuştu.

1121 dönümlük alanın yeni yıl itibariyle Kültür ve Turizm Bakanlığı’na devredileceğini vurgulayan Köse, “EXPO alanında geçici çalışmalar yürütülüyor. Asıl planlama 2020 itibariyle yapılacak. Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy alanda tespitler yapmıştı. Şimdi orası için özel bir proje çalışması yapılacak.” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!