Otel

Tümü

Antalya’daki Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek, kapılarını açıyor

Antalya’daki Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek, kapılarını açıyor

Türk turizminin sayılı otelleri arasında gösterilen Güral PremierTekirova ve Güral Premier Belek, 17 Haziran’dan itibaren misafirlerine unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatmaya devam edecek.

Mavi ve yeşilin her tonunu içinde barındıran Güral Premier Tekirova ve
GüralPremier Belek Türk mimari tarzını esas alarak konfor standartlarının ve tüm temizlik ve sosyal mesafe kurallarının en üst düzeyde uygulandığı tesislerinde kışın tüm yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için gün sayıyor.

SAĞLIKLI VE GÜVENLİ TATİL

Misafirlerine kusursuz hijyen hizmetiyle birlikte sağlıklı ve güvenli konaklama hizmeti sağlayan Antalya’nın en güzel iki konumunda yer alan GüralPremier Belek ve Güral PremierTekirova  uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Kum ve çakıl karışımı geniş plajı ile 200.000 m2 arazi üzerinde bahçe içerisinde 2 ve 3 katlı birbirinden bağımsız binalardan oluşan ve toplam 22.000 m2 alana kurulu dev bir aquaparka sahip olan
Güral Premier Tekirova ve doğayla iç içe şehrin gürültüsünden uzak yatay bir yapılaşma tarzı benimsenerek 130.000 m²’lik ağaçlarla örülü bir alan üzerine, geleneksel Türk mimarisi esas alınarak inşa edilen Güral Premier Belek tatil anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

HARİKA GÜRAL: “TURİZMİN ÜLKEYE SAĞLADIĞI KATKI YADSINAMAZ”

“Tatilcilerin gönül rahatlığı ile dinlenmelerini sağlamak için tüm sağlık koşullarını ve sosyal mesafe kurallarını en ön planda tutarak tesislerimizde hizmet vermeye devam edeceğiz” diyen Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral “Bizim hem misafirlerimize hem de personelimize karşı sorumluluklarımız var. Bu sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek için uğraşmalıyız. Tüm zorluklar biz kurallara uyarsak geride kalır. Turizm ülkenin kalkınması için çok büyük bir etken. Turizmin ülkeye sağladığı ekonomik katkı yadsınamaz” diyerek Türk turizminin önemini vurguladı.