Anzera’dan tüm oteller ve çalışanlar için “Salgın ve Hijyen” eğitimi

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sağlıklı Turizm Sertifikasına sahip otelleri ilan etmeye başladı.

Salgının etkilerinin azaldığı ve turizm işletmelerinin faaliyetlerine yeniden başladığı bu günlerde; tüketicide oluşan Covid-19 bulaşma endişelerini azaltmak, misafirlerin yüksek hijyen ve güvenlik beklentilerini karşılamak ve virüsün bulaşmasını engellemek amaçlı işletmelerin gerekli önlemleri aldığını gösteren bu sertifika, 132 kontrol noktasından geçer not alan otellere veriliyor.

Kontrol adımlarının en önemlilerinden biri de otel personelinin Salgın ve Hijyen konulu eğitimi almasını sağlamak. Mevcut çalışanların eğitimi alması yanında işletmeye daha sonradan alınacak çalışanlar için de bu eğitimin alınması önem arz ediyor. e-Öğrenme olarak hazırlanan eğitimi Anzera, 4 ana bölüm üzerinden tasarladı. Eğitim sonunda Quiz yapılarak öğrenilen konular değerlendirilirken, aynı zamanda tüm katılımcılara isimleri özelinde Dijital Katılım Sertifikası veriliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!